ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پنل کولر آبی همراه با نگرش دنیای امروز


پنل کولر آبی در واقع تمام چیزی است که به کمک آن می توان کنترل یک کولر آبی را در دست گرفت. پنل کولر آبی خارج از نگاه کلاسیک که تنها کنترل در روشن و خاموش شدن موتور اصلی و پمپ آب در کنار انتخاب دو سرعت کند و تند را در اختیار مصرف ‌کننده می گذاشت، در نگرش دنیای امروز همراه با تغییرات بسیاری بوده است.
امکانات متنوع در پنل کولر آبی باعث شده تا کولر آبی دیگر تابع تفکرات کلاسیک در تجهیزات داخل خانه نباشد. در نگرش دنیای امروز، در اختیار گذاشتن اطلاعات کاربردی از روند فعالیت کولر آبی در کنار آسانی در کارکرد و آسایش به همراه ایجاد شرایط ویژه به جهت داشتن برنامه ‌های کاری همسو با سلیقه ی شخصی با در نظر گرفتن کارایی بهتر در کنار راندمان بالاتر از جمله ویژگی هایی می باشد که همراه با پنل کولر آبی شده است. در ادامه با پنل کولر آبی که در نگرش دنیای امروز ساخته می شود، آشنا می شویم.

k004


پنل کولر آبی هوشمند، نیاز خانه های امروزی

کولر آبی از جمله پر مصرف ترین تجهیزات خنک کننده در داخل کشورمان است. این حجم بالا در استقبال از این تجهیز، باعث شده است تا کارخانجات متعددی در داخل کشور ایجاد شوند که به صورت تخصصی و یا به عنوان یکی از محصولات اصلی خود به تولید کولر آبی بپردازند. سادگی در ساختار کولر آبی از جمله ویژگی ‌های بارز در این تجهیز است که توانسته آن را در نگاه عامه ی مردم محبوب نماید. اما این سادگی در مسیر کنترل آن نیز دیده می ‌شود. سادگی ای که دیگر در شرایط دنیای سخت پسند امروزی مورد قبول نخواهد بود. پنل کولر آبی در روند پدیده ای با نام خانه های هوشمند، دچار تغییرات بنیادی شده است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.

• صفحه نمایش عموما رنگی: پنل کولر آبی اگر قرار به استفاده در یک خانه ی هوشمند را داشته باشد، باید خود نیز هوشمند باشد و اکثر تجهیزات تحت کنترل در خانه ی هوشمند دارای صفحه نمایشی هستند که می‌ تواند اطلاعاتی از روند کاری تجهیز را در اختیار مصرف کننده قرار بدهد.
• برخورداری از تایمر: از جمله مشکلات در کنترل بهینه ی یک کولر آبی، در زمان های مورد استفاده از آن می باشد. مثلاً در ساعات انتهای شب که اهالی خانه، قصد داشتن خوابی آسوده در محیطی خنک را دارند، در حالی که نمی ‌خواهند کولر آبی تا صبح روشن بماند، مسئله ی خاموش کردن کولر آبی در آن ساعات نا متعارف از جمله چالش ‌های همیشگی بوده است. مشکلاتی از این دست و چیز هایی شبیه به این با تعبیه ی تایمر هایی در داخل پنل کولر آبی که به راحتی در طیف وسیعی از زمان قابل تنظیم خواهند بود، مرتفع خواهند شد.
• برخورداری از دماسنج: کولر آبی یک تجهیز کنترل کننده ی دما در محیط خانه می باشد. پس خیلی منطقی است که از این تجهیز انتظار اطلاعات دمایی داشته باشیم. چیزی که در پنل کولر آبی کلاسیک وجود ندارد، اما در نگرش دنیای مدرن با رویکرد خانه ی هوشمند به خوبی این نیاز مرتفع شده است.
• برخورداری از رطوبت سنج: کولر آبی با استفاده از تبخیر سرمایشی در محیط داخل خود و تولید بادی مرطوب، محیط های تحت کنترل خود را خنک می کند. این یعنی آن که خروجی کولر آبی یک باد مرطوب است که می تواند سطح رطوبت موجود در فضا های تحت تاثیر کولر آبی را افزایش بدهد. امکاناتی که بتوانند میزان رطوبت موجود در محیط را به اطلاع اهالی خانه برسانند، می توانند در بهبود عملکرد کولر آبی بسیار تاثیرگذار باشند. رطوبت سنج از جمله امکاناتی است که در برخی از پنل های کولر آبی شاهد آن هستیم.
• امکان ایجاد برنامه ریزی: تجهیزی که قرار است خانه ای را خنک کند، باید بتواند که این فرآیند خنک سازی را با در نظر گرفتن سلیقه ی اهالی خانه انجام بدهد. چیز هایی مانند: ساعات روشن شدن و یا خاموش شدن، نوع کارکرد، سرعت کارکرد، دمای مورد نظر و محدوده ی دمایی مورد علاقه از جمله نکاتی هستند که همراه با سلیقه ی اهالی خانه باید بتوان در یک پنل کولر آبی مدرن ایجاد نمود. ارائه ی روش هایی به مانند خلق برنامه های کنترلی می توانند به خوبی پاسخ جذابی باشند به این نیاز همیشگی.
• امکان کنترل از راه دور: وقتی قرار است تجهیزی تحت کنترل قرار بگیرد، امکان کنترل از راه دور همیشه به اولین فاکتور بارز در طراحی آن تجهیز تبدیل خواهد شد. اما این کنترل از راه دور در پنل کولر آبی می تواند بسیار جذاب تر از داشتن یک پد کنترل مخصوص به خود باشد. طراحی یک پد کنترل مخصوص اگر چه می ‌تواند به خوبی نیاز کنترل از راه دور را مرتفع سازد، اما اصولا یک پد کنترل به دیگر کنترل های خانه اضافه خواهد کرد. مسئله ‌ای که در طولانی مدت خارج از دردسر نخواهد شد. نوع دیگری از نگرش در طراحی سیستم کنترل از راه دور، کنترل پنل کولر آبی از طریق گوشی موبایل می باشد. بسیاری از کنترل های امروزی همراه با نگرش خانه ی هوشمند در طراحی که قرار است از راه دور نیز تحت کنترل باشند، برای خود اپلیکیشنی در فضای گوشی‌ های هوشمند امروزی دارند. فرد مصرف ‌کننده کافی است با نصب اپلیکیشن مورد نظر در گوشی هوشمند خود به راحتی پنل کولر آبی را از راه دور بدون ایجاد یک پد کنترل اضافی در اختیار داشته باشد.
• دیگر موارد: سرعت موتور، وضعیت آب کولر، کنترل بر جریان هوا، ایجاد تناسب در دمای خانه، روشن کردن قبل از ورود به خانه و خاموش کردن بعد از خروج از خانه، نصب بر روی کولر آبی قدیمی با سیم کشی های قدیمی، تعیین محدوده ی دمایی مطلوب از جمله ویژگی ها و کاربرد های جذاب و متنوعی است که کم و بیش همراه پنل های کولر آبی امروزی شده است. البته در نهایت اصلی ترین انتظار از یک پد کولر آبی، کنترل هر چه بهینه تر و آسوده تر آن می باشد. انتظاری که با یک پنل کلاسیک هم قابل انتظار خواهد بود.

 

  • تهران - کهریزک - قاسم آباد (شورآباد) - خیابان شهید مدنی - پلاک 32
  • 02156547847 -02156547848
  • 02156548437
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شرکت سولان

شرکت سولان سبز در سال 1350 با نام گروه توليدی و صنعتی سَوَلان تاسیس گردید . این شرکت با احداث کارخانه ای در کشور ایران منطقه کهريزک تهران ، و در زمينی به وسعت 33000 متر مربع توانست با توليد سيستم های گرمايشی و سرمايشی شامل انواع کولر های آبی , بخاريهای نفت سوز و گاز سوز و خوراک پزهای نفت سوز و گازسوز, گام های موثری را در جهت رشد و شکوفايی خود بردارد. گروه توليدی و صنعتی سولان سبز با بيش ازنیم قرن تجربه و نوآوری, پيشرو در صنعت لوازم خانگی و کسب افتخارات مختلف کشوری با تولید انواع کولر ، بخاری و خوراک پز با صادرات بيش از 95% از محصولات خود سهم عمده ای در صادرات لوازم خانگی کشور بر عهده دارد. این شرکت در سالهای متوالی بعنوان صادر کننده نمونه معرفی گردید و بعنوان واحد نمونه کیفیت و استاندارد موفق به دریافت تندیس طلایی نشان استاندارد شد . 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن