تاریخچه

شرکت سولان سبز در سال 1350 با نام گروه توليدی و صنعتی سَوَلان تاسیس گردید . این شرکت با احداث کارخانه ای در کشور ایران منطقه کهريزک تهران ، و در زمينی به وسعت 33000 متر مربع توانست با توليد سيستم های گرمايشی و سرمايشی شامل انواع کولر های آبی , بخاريهای نفت سوز و گاز سوز و خوراک پزهای نفت سوز و گازسوز, گام های موثری را در جهت رشد و شکوفايی خود بردارد. گروه توليدی و صنعتی سولان سبز با بيش ازنیم قرن تجربه و نوآوری, پيشرو در صنعت لوازم خانگی و کسب افتخارات مختلف کشوری با تولید انواع کولر ، بخاری و خوراک پز با صادرات بيش از 95% از محصولات خود سهم عمده ای در صادرات لوازم خانگی کشور بر عهده دارد. این شرکت در سالهای متوالی بعنوان صادر کننده نمونه معرفی گردید و بعنوان واحد نمونه کیفیت و استاندارد موفق به دریافت تندیس طلایی نشان استاندارد شد .

این شرکت به منظور دستیابی به اهداف کلان سازمانی مبادرت به پیاده سازی سیستم های مدیریتی نموده که به این منظور موفق به دریافت آخرین ویرایشهای گواهی نامه های ISO 9001 , ISO 14001 , ISO 18001 , CE شده است و از آنجایی که سطح رقابت ها ، متد ها و فرآیندهای تولید با سرعت فزاینده ای در حال گسترش هستند ، بنابر این در مقوله کسب و کار ، تحقیق و توسعه از درجه بالایی از اهمیت برخوردار می باشد . این موضوع در حوزه بازاریابی ، یعنی جایی که شرکتها به منظور همگامی با گرایشهای نوین بازار مصرف و همچنین تحلیل نیازمندیهای مصرف کنندگان ، چشمان تیز بین خود را بر روی رقبا و مشتریان متمرکز میکنند، دارای اهمیت ویژه میشود . که در همین راستا شرکت سولان سبز موفق به دریافت گواهی R&D از واحد تحقیق و توسعه وزارت صنایع گردیده است .

همچنين اين شرکت با درک ضرورت برآورده سازی نيازهای کمی و کيفی مشتريان با هدف بهینه سازی و کاهش مصرف انرژی , اولين توليد کننده کولرهای آبی با گريد انرژی Aمی باشد که این محصولات تحت حمایت سازمان بهینه سازی مصرف انرژی ایران ( سابا ) تولید و در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار میگیرد .

شرکت سولان با اشتغالزایی مستقیم بیش از 500 نفر نیروی انسانی متخصص و متعهد بارها موفق به دریافت تندیس کار آفرین برتر گردید .

مدیریت ارشد شرکت سولان سبز مجموعه را با داشتن کادر مجرب و متخصص به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایتمندی مشتریان و در راستای خط مشی کیفیت با گسترش مراکز خدمات پس از فروش و سرویس دهی تمام وقت با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان ممکن پیش می برد . و با توجه به اهتمام در دستیابی و حفظ کیفیت محصولات تولیدی ، مبادرت به ایجاد خطوط طراحی و تولید گسترده جهت تولید قطعات عمده ای از محصولات خود نموده است وخطوط تولید خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا پایه ریزی کرده که در حال حاضر کولرهای تولید این شرکت بر اساس استانداردهای بین المللی برای مصارف سرمایشی با ورقهای گالوانیزه استاندارد با ضخامت بالا و پوشش روی 200 تا 220 میکرون همچنین رنگ پودری الکترو استاتیک ، با بازده سرمایشی بالا، هوا دهی فوق العاده ، مصرف برق پایین ، یکسال گارانتی و نصب رایگان تولید میگردد . از دیگر تولیدات این مجموعه بخاری های نفت سوز می باشد که با قدرت حرارت دهی بالا ، بی بو ، کم مصرف با ظاهری زیبا ، پوشش رنگ الکترو استاتیک و یکسال گارانتی تولید می گردد .

سولان سبز با زیر ساختهای مناسب و پتانسیل بالا ، توان افزایش تولید تا سه برابر ظرفیت فعلی را دارا می باشد که در حال حاضر با زیرمجموعه ای متشکل از برندهای فیلکس ، فیکسو ، بیس پلاس و فرنز فعالیت تولیدی خود را جهت دستیابی به بازارهای بین المللی و افزایش سهم صادرات در راستای یک تجارت موفق کسترش داده است تا در آینده ای نه چندان دور شاهد رشد و نوآوری هر چه بیشتر برندهای مذکور در برآورده سازی نیازهای مشتریان در ایجاد و تنوع محصول باشیم .

cor031
cors078